Operátor/ka vo výrobe (ZŤP)

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: TPP

Ponúkaný plat: 820 - 850 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Jemná manuálna práca vo výrobe optických prepojok, na konkrétnej výrobnej operácii a výrobnej linke, nejedná sa ani o pásovú ani úkolovú výrobu pre automobilový priemysel, jedná sa o zákazkovú výrobu pre telekomunikácie v dvojzmennej prevádzke
  • Ponúkame prácu na trvalý a dlhodobý pracovný pomer
  • Ponúkaná práca je vhodná pre ZŤP aj pre vozičkárov, podmienka je mať zdravé ruky a oči

Zamestnanecké výhody, benefity

Zabezpečujeme ubytovanie pre zamestnancov mimo bratislavského kraja
Ako interný zamestnanec možnosť platového a kariérneho rastu
Pitný režim – zdarma káva, čaj, voda a sóda
Pracovný odev: tričko, nohavice
Práca v čistom klimatizovanom prostredí
Zamestnanie v priateľskom ženskom kolektíve
Uzamykateľné skrinky pre odloženie osobných vecí v šatni a vo výrobnej hale

POZNÁMKA

1.Kvalifikačné požiadavky:
- SOU, SOU s maturitou alebo stredná odborná škola s maturitou – technický smer je výhodou

2.Vyžadované pracovné a osobnostné predpoklady:
- manuálna zručnosť, šikovnosť
- precíznosť, presnosť
- dobrý zrak
- flexibilita, adaptabilita (prispôsobivosť zmenám a meniacim sa podmienkam)
- rozvážnosť, spoľahlivosť

Všetky pracovné ponuky

Kontakt

Mgr. Veronika Vašinová
HR partner
E-mail: vasinova@jobintegra.sk

PARTNERI

KONTAKT

Jobintegra, n.o. - chránená dielňa

Adresa: Račianska 72, 831 02  Bratislava

IČO: 45739978

DIČ: 2023712570

IBAN: SK14 0200 0000 0030 9027 8754

E-mail: info@jobintegra.sk