MAŠKRTÝ/Á ASISTENT/KA PREDAJA

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: TPP

Ponúkaný plat: 870€

Náplň (druh) práce

  • Milujete dobré jedlo? Ochutnáváte rád/a domáce i cudzokrajné dobroty?  V knihovni máte na čestnom mieste sadu kníh o varení? Varenie je váš koníček? K rodinnému pokladu neoddeliteľne patria recepty vašej babičky? Vaša náplň práce bude následovná:
  • Poradenstvo zákazníkovi sa lepšie orientovať v daných výrobkoch
  • Dopĺňanie tovaru
  • Práca s pokladňou
  • Pomoc pri vydávaní obedov
  • Požadujeme

  • Ste maškrtník :-)
  • Aj keď je treba fungovať rýchlo, zostáva úsmev a ústretovosť vašou neoddeliteľnou súčasťou.
  • Viete, že obchod nie je iba o tovare, ktorý sa predáva, ale je to aj o atmosfére a o umení predávať.
  • Máte skúsenosti, znalosti alebo vzdelanie v oblasti ovocie-zelenina, vína,  syry, pečivo, káva apod., pracoval/a ste v gastro prevádzke (reštaurácia, rýchle občerstvenie, a  pod.)
  • Máte zdravotný preukaz

POZNÁMKA

  • Možnosť robiť prácú lepšie a inak, než bolo doteraz zvykom, zaškolenie tréning a vzdalávanie
  • Rešpekt, podporu a uznanie za kvalitne odvedenú prácu
  • Gastrolístky
  • Zľava na produkty do 50%

 Získané osobné údaje budeme zpracovávať iba za účelom dosadenia vhodného kandidáta, a to iba na na dobu, než nájdeme vhodného uchádzača a miesto tak obsadíme.

Všetky pracovné ponuky

Kontakt

Mgr. Veronika Vašinová
HR partner
E-mail: vasinova@jobintegra.sk

PARTNERI

KONTAKT

Jobintegra, n.o. - chránená dielňa

Adresa: Račianska 72, 831 02  Bratislava

IČO: 45739978

DIČ: 2023712570

IBAN: SK14 0200 0000 0030 9027 8754

E-mail: info@jobintegra.sk